POBIERZ I DOŁĄCZ DO ODSYŁANYCH BUTÓW:


Na wymianę i zwrot masz aż 14 dni od dnia odebrania przesyłki.
Aby zwrócić produkty pobierz formularz zwrotu i odeślij produkty wraz z paragonem na nasz adres:

Moda Męska do 6xl Magdalena Szramkowska
ul. Aleja Krakowska 14A, 05-820 Piastów
tel. 539-360-707

Należność zostanie przelana na konto w przeciągu 10 dni roboczych od dnia odebrania przesyłki. Aby wymienić produkty dołącz do odsyłanej pary wypełniony formularz i prześlij je nam wraz z paragonem (formularz możesz również przepisać ręcznie).


Reklamacje

  • Wszelkie reklamacje związane z Towarem lub realizacją Umowy sprzedaży, Klient może kierować w formie pisemnej na adres Sprzedawcy.
  • Sprzedawca, w ciągu 14 dni od dnia żądania zawierającego reklamację ustosunkuje się do reklamacji Towaru lub reklamacji związanej z realizacją Umowy sprzedaży zgłoszonej przez Klienta. Reklamowany Towar należy dostarczyć lub przesłać na adres: ModaMęskaDo6xl, Magdalena Szramkowska, 05-820 Piastów, Aleja Krakowska 14A.
  • Klient może zgłosić Sprzedawcy reklamację w związku z korzystaniem z usług nieodpłatnych świadczonych drogą elektroniczną przez Sprzedawcę. Reklamacja może być złożona w formie elektronicznej i przesłana na adres modameskado6xl@gmail.com. W zgłoszeniu reklamacyjnym Klient winien zawrzeć opis zaistniałego problemu. Sprzedawca niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie 14 dni rozpatruje reklamacje i udziela Klientowi odpowiedzi.
  • Klient może skorzystać z udostępnionego przez Sprzedawcę Formularza reklamacji.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA